Sprawa spadkowa

11 listopada 2015 autor: Studentka

cmentarzNie dość, że odejście bliskiej osoby wiąże się z najtrudniejszymi emocjami (zmarła moja babcia….), to jeszcze na głowie zostały mi sprawy spadkowe. Nie zdawałam sobie sprawy, że tak wiele tego jest! Na szczęście trafiłam na wspaniałą panią adwokat, ona na pewno mi pomoże dokończyć wszystkie sprawy. Już dużo doradziła, a to przecież dopiero początek (tu jest jej strona). Zebrałam większość niezbędnej dokumentacji, teraz pewnie czeka nas jeszcze kilka spotkań i zobaczymy jak będzie dalej.
Szczerze mówiąc gdyby nie ona, nie mam pojęcia jak miałabym to wszystko sama zorganizować? Te wszystkie sądy, prawo spadkowe, bardzo się cieszę że są osoby, które się tym zajmują i chociaż jeden problem z głowy. Jeżeli potrzebujecie potwierdzić przed sądem swoje prawo do spadku, składać jakiekolwiek pisemne wnioski czy inne formalne pisma, najlepiej skorzystać z porad profesjonalisty.
Nasza pani adwokat jest bardzo kompetentna i, to chyba najważniejsze, ma duże doświadczenie w tego typu sprawach związanych ze spadkiem.

  • Możliwość komentowania Sprawa spadkowa została wyłączona
  • Kategoria: Bez kategorii

Komentowanie wyłączone.