Politycznie

3 grudnia 2015 autor: Studentka

Oj jak ja nie lubię polityk- ale jak tu nie politykować, jak dzieje się to co się dzieje… Właśnie jest akcja z trybunałem. PIS robi to co chce, prezydent nawet nie udaje – że jest bezpartyjny i że jest prezydentem wszystkich. On jest prezydentem tych, którzy na niego głosowali – bo jak inaczej nazwać jego zachowanie i zaprzysiężeniapolityka sędziów po nocach? To przechodzi wszelkie pojecie – jak tak można.

Do tego – dziś usłyszałam, że wstrzymają dofinansowana na inwitro. Taką mamy politykę pro-rodzinną. Ludzie, którzy zrobią wszystko – żeby mieć dziecko – a potem dają temu dziecku wszystko, czego tylko zapragnie, dbają o niego, kształcą, wychowują – nie mogą liczyć na wsparcie ze strony państwa. Za to cała ta patologia – której nie chce się pracować, bo wygodniej jest pobierać zasiłki i nic nie robić – będzie rodzić więcej dzieci – po to żeby dostać kolejne 5 stówek, które można przehulać? Czy ktokolwiek odpowiedzialny, kto ma choć odrobinę oleju w głowie – zdecyduje się na kolejne dziecko – bo mu obecny rząd obieca 500zł? NIE!

Aż mi się nóż w kieszeni otwiera. Mam znajomego, pracuje w firmie sprzedającej świetliki dachowe. Widzę na facie – że jest jeszcze bardziej wkurzony na tą sytuację niż ja. I wcale mu się nie dziwię – bo jak widzi się w jaką stronę cała ta polityka idzie – chce się pakować walizki i uciekać gdzie pieprz rośnie… Coraz ciężej jest prowadzić własny biznes – bo masz wrażenie, że wszyscy traktują cię jak złodzieja… i jak tu być przedsiębiorczym?

  • Możliwość komentowania Politycznie została wyłączona
  • Kategoria: Bez kategorii

Komentowanie wyłączone.